Spjaudosi

46 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction
per puslapį

Ponios juos vertina už nepaprastą patogumą, už tai, kad nevaržo judesių ir pabrėžia figūrą. Žiemos variante jie gali būti izoliuoti, vasarą jų privalumas – pralaidumas orui. Olivia Newton John juos įvedė į mados pasaulį, 1979-aisiais filme „Grease“ pasipuošusi modeliu iš blizgios likros. Šiaip visas devintasis dešimtmetis buvo jais paženklintas. Taip taip. Antblauzdžiai. Būtent tai rasite šioje kategorijoje.

Moteriškos antblauzdžiai

Jei vienoje vietoje susirenka interneto vartotojai, kurie šaukia, kad „blauzdinės nėra kelnės“, būtų gana didelė grupė. Taip, jie teisūs, antblauzdžiai nėra kelnės, bet kai kuriose situacijose gali sėkmingai jas pakeisti. Ir jie bus daug patogesni! Taigi kokiomis progomis galite dėvėti antblauzdžius? Daugiausia į sporto salę. Sportuojant niekas geriau neveikia. Kitas: jei juos derinsite su marškinėliais ir sportiniais bateliais, jie puikiai tiks kelionei už miesto ar savaitgalio apsipirkimui. O jei marškinėlius pakeisite tunika, o treningus – aukštakulniais, o papuošalais pridėsite – šokių aikštelėje sužibėsite.

Pigūs ir madingi moteriški antblauzdžiai

< p>Kaip ir su bet kuriuo kitu gaminiu, siūlome didelį blauzdinių pasirinkimą. Galite nesunkiai išsirinkti modelius pavasariui ir vasarai. Turime tokių, kuriose būsite labiau linkę mankštintis :) Ir taip pat tokių, kuriose darysite įspūdį klube, t.y. leginsus su korsetu. Žinote, kas visame tame yra svarbiausia? Kad mūsų produktai su visa savo kokybe yra pigūs.

Loading...