Leiskite man papasakoti istoriją... ar norėtumėte išgirsti?

Kažkas mums kartą pasakė: „Fasardi yra tokia proto būsena, kitaip man sunku apibūdinti šį teigiamą drabužių mados pamišimą.“ Ir, žinote, jis tikriausiai buvo teisus!

Jei sakyčiau, kad tai prasidėjo nuo aistros drabužiams, tikriausiai greitai nusibosta skaityti. Tačiau taip tikrai yra, nes turi žinoti, kad turi džiaugtis mada. Negalite įeiti į šią rinką, pristatyti keletą drabužių ir tik laukti sėkmės. Vieniems tai tik viršutiniai drabužiai, o kitiems (mums!) – meno rūšis.

2011 metais tai nebuvo taip paprasta. Tada dar nebuvo taip aišku, kad ką nors pirkti internetu šiandien yra taip įprasta, kaip ryte eiti duonos. Tačiau rinka judėjo palaipsniui kylančia banga ir nusprendėme prisijungti prie šio peletono – tiek didmeninės, tiek mažmeninės.

Po trejų metų mūsų šūkiai buvo: „Visada turime išpardavimą“ ir „Visus metus žemos kainos ir naujausios kolekcijos“. Ar žinojote, kad šie du principai galioja ir šiandien? Mes visada turime akciją ar nuolaidą ir kiekvieną sezoną keičiame asortimentą. Ir kiekvieną kartą savo nuolatinius klientus nustebiname kažkuo įdomiu!

Tiesiog pažiūrėkite į mūsų gaminių nuotraukas dabar. Į juos dedame daugiausiai širdies. Nors ne! Dar labiau stengiamės, kai gerai pasiruošę darbuotojai atsiduria įmonės „Instagram“ tinkle. Čia visada rasite kelis žodžius tiesiai iš mūsų, naujausią informaciją apie akcijas ir dažnai saują loterijų su prizais.

Pasakyti, kad nuėjome ilgą kelią, reiškia nieko nepasakyti. Verslo valdymas Lenkijoje yra labai sudėtingas, o verslumo egzaminą turite išlaikyti ne tik mokesčių inspekcijoje, bet ir savo klientų akivaizdoje. Laimei, mūsų klientai yra grynas auksas! Puikus jausmas, kai jūsų aprangos nuotraukos su suknelėmis, kurias jums parinkome, patenka į mūsų pašto dėžutę. Tai tiesiog magiška!

Kalbant apie atranką, laikas atskleisti paslaptį: mūsų kolekcijos pasirinkimas yra kruopštaus dešimčių skirtingų gamintojų geriausių kūrinių atrankos rezultatas. Norėdami rasti mūsų lūkesčius atitinkančių drabužių, keliaujame toli į Prancūziją, susitariame su Italija, pasisaviname teigiamą Turkijos energiją ir...nepamirštame Lenkijos! Taip, kai kurie pas mus parduodami drabužiai taip pat yra vietiniai.

Taip pat neignoruojame sporto entuziastų ir pristatome daugybę elegantiškų kirpimų. Mums rūpi žemos kainos, greitas pristatymas, lengvi sandoriai ir svarbiausia – šypsena pirkėjų veiduose.

Jei Fasardi būtų šeima, apie mus būtų rašę psichologijos vadovėliuose. Tiesiog modelis!

Fasardi – jums patinka mada!

Loading...