Marškinėliai Berniukams

22 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction
per puslapį
Marškiniai – neatsiejamas vyriškos elegantiškos aprangos elementas. Balti marškiniai su juodu kostiumu yra tikros vyriškos elegancijos ir geriausios klasės sinonimas. Tačiau marškiniai puikiai tinka ne tik formaliose situacijose. Vyrų ir berniukų kasdien renkami modeliai yra lankstesni ne tik medžiagos, bet ir raštų atžvilgiu. Šiuo atveju dominuoja čekiai, juostelės ir net spaudiniai. Berniukų marškiniai – kaip ir vyriški – yra ilgomis ir trumpomis rankovėmis.

Aptakūs marškiniai berniukams

Sakoma, kad kiekvieno vyro ir berniuko garderobe turi būti bent po vienerius elegantiškus marškinius. Tokia suknelė dėvima įvairiomis oficialiomis progomis, kurios reikalauja prie jos prisitaikyti ir aprangos prasme. Tokios situacijos yra, pavyzdžiui, vestuvės, komunijos arba mokslo metų pabaiga ar pradžia. Tuomet būtini elegantiški marškiniai berniukams.

Kasdieniai marškiniai berniukams

Alternatyva elegantiškiems marškiniams yra laisvesni, kuriuose matosi turtingumas raštų, ryškesnių spalvų ar net spaudinių. Pastaruosius ypač mėgsta berniukai, kurie dažnai nenori dėvėti marškinių, nes jie nepatogūs ir neįdomūs. Spausdinti marškiniai gali išspręsti šią problemą. Be to, visi Fasardi parduotuvėje esantys berniukų marškinėliai yra pagaminti iš draugiškų vaiko odai medžiagų.
Loading...