Užsakyta prekė pasigedo? Prekes galite grąžinti per 14 dienų.

1

Užpildykite internetinę grąžinimo formą, kurią rasite savo paskyroje prisijungę arba atsisiųskite ir užpildykite sutarties atsisakymo ir prekių grąžinimo deklaraciją.

Per kliento paskyrą užpildyta forma automatiškai išsaugoma kliento skydelyje (ir spausdintos versijos prie pakuotės prisegti nereikia). Formą taip pat galima atsisiųsti iš svetainės www.fasardi.com, atsispausdinti ir išsiųsti kartu su siuntiniu šiuo adresu : Sklep Fasardi ul. Warszawska 44/50 (IV r) 95-200 Pabianice

PILDYKITE GRĄŽINIMO FORMĄ

2

Grąžinamas prekes kartu su grąžinimo forma siųskite šiuo adresu :   Sklep Fasardi ul. Warszawska 44/50 (IV r) 95-200 Pabianice 

Atminkite, kad nepriimame siuntų, siunčiamų mums grynaisiais pristatymo metu. Parduotuvė taip pat neatsiima siuntų iš siuntų automatų. Grąžinamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Priėmę pakuotę, gausite mūsų el. laišką, informuojantį, kad grąžinimas atliktas.

Nepamirškite kruopščiai supakuoti ir apsaugoti grąžinamas prekes! Primename, kad ant jo negali būti naudojimo žymių.

ATSIŲSTI

3

Pinigai bus grąžinti per 14 dienų nuo to momento, kai patikrinsime iš jūsų gautą pakuotę. Priklausomai nuo to, kokią mokėjimo formą pasirinkote, pinigus grąžinsite tokiu pačiu būdu. Jei už užsakymą sumokėjote tradiciniu pavedimu arba pristatymo metu, pinigai bus grąžinti į sąskaitą, kurią įvedėte formoje.

Jei mokėjote per PayU / Przelewy24 / PayPal, pinigai bus grąžinti per šias paslaugas. Grąžinus prekę, taisomas pirkimą patvirtinantis dokumentas.

GRĄŽINIMAS

Loading...