Komunijos suknelės

Prekių 1-60242

Set Descending Direction
Page
per puslapį

Komunijos suknelės

Komunija neabejotinai yra vienas svarbiausių įvykių daugelio vaikų gyvenime. Tai ypatinga patirtis ir jų tėvams bei artimiesiems, todėl nenuostabu, kad dalyvaudami pirmojoje vaiko šventoje komunijoje norime atrodyti kuo puikiausiai. Elegantiška, klasikinė suknelė tikrai bus patikimas pasiūlymas mamai ar tetai Pirmosios Komunijos šventei. Fasardi internetiniame butike norime, kad galėtumėte įsigyti moteriškų drabužių kiekvienai progai, todėl mūsų parduotuvėje neaplenkė madingų komunijos suknelių – tiek mamoms, tiek tetoms ir kitiems svečiams. Kviečiame nuodugniai susipažinti su įvairiu mūsų pasiūlymu!

Suknelė vaikiškam bendravimui – ką svarbiausia atsiminti?

Pirmoji komunija yra džiaugsminga religinio pobūdžio renginys, todėl verta žinoti, kad jo metu turi būti laikomasi tam tikrų standartų. Pirmoji taisyklė sako, kad šią dieną svarbiausias yra vaikas – juk būtent vaikas pirmą kartą gyvenime priima Eucharistiją ir žengia svarbų žingsnį dvasinio tobulėjimo keliu. Todėl rinkdamiesi komunijos suknelę, lažinkitės dėl prislopinto modelio, kurio dėka jūs neišeisite į pirmą vietą. Puikiai tiks klasikinės, šiek tiek minimalistinės komunijos suknelės, geriausiai siekiančios žemiau kelių.

Yra ir tam tikrų standartų, susijusių su komunijos suknelių spalvomis. Atminkite, kad nepaisant to, kokios spalvos šiuo metu yra madingos, šios šventės metu turėtų vyrauti su džiaugsmu susijusios spalvos, o kartu ir ne per intensyvios. Neabejotinai geriausiai tiks pastelinės – smėlio, žalios, ekru ar mėlynos spalvos, tačiau galite lažintis ir dėl tamsiai mėlynos, bordo ar tamsiai žalios spalvos. Žinoma, juoda suknelė neturėtų būti dėvima vaiko komunijai.

Suknelė pirmajai komunijai – kurią pasirinkti?

Tinkamos suknelės pasirinkimas pirmajai komunijai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Būtina atrodyti elegantiškai, rodant pagarbą tiek vaikui, tiek ceremonijos pobūdžiui, o tuo pačiu jaustis patogiai. Taip pat nereikia pamiršti, kad pirmosios komunijos vaiko mama pirmąją komuniją turėtų rengtis kiek kitaip, o tetos, pusseserės ar kiti svečiai – kiek kitaip. Į ką verta atsižvelgti renkantis bendrystės suknelę?

Kokia bus geriausia suknelė mamai?

Vaikiška bendrystės suknelė mamai visada kėlė daug abejonių ir klausimus. Svarbiausia atsiminti formalų aprangos pobūdį. Jei vietoj kostiumo ar palaidinės ir kelnių derinio norite rinktis bendrystę, geriausias pasirinkimas bus paprastos, minimalistinės, stilingos midi suknelės. Kai kurios mamos kartais renkasi dar ilgesnes sukneles, tačiau atminkite, kad gegužę dažnai būna gana šilta. Todėl neverta rinktis ilgų suknelių iš storų medžiagų, kurios neleis odai patogiai kvėpuoti.

Geriausios bendrystės suknelės mamoms yra pagamintos iš patvarių, malonių liesti medžiagų, pvz. medvilnė. Visa apranga – ne tik suknelė, bet ir batai, papuošalai bei aksesuarai – turėtų atrodyti elegantiškai ir tuo pačiu gana kukliai. Dėl šios priežasties turėtumėte atsisakyti intensyvių spalvų, kontrastingų derinių ir ekstravagantiškų kūrinių, pavyzdžiui, su blizgučiais.

Geriausios komunijos suknelės svečiams

Kokia komunijos suknelė bus geriausia teta, pusseserė ar kita moteris, kurią į šią ceremoniją pakvietė vaiko tėvai? Čia verta vadovautis panašiomis gairėmis, apie kurias rašėme ankstesnėje pastraipoje. Tačiau atminkite, kad būdamas svečias neturėtumėte dar labiau patraukti dėmesio. Todėl nerizikuokite ir lažinkitės dėl elegantiškų, santūrių kūrinių. Galite rengtis šiek tiek šventiškiau, jei esate pirmosios komunijos vaiko krikštamotė.

Tiks smėlio spalvos, ekru, pilka, mėlyna arba tamsiai mėlyna ir bordo spalvos komunijos suknelės. Tuo pačiu nepamirškite nedėvėti pernelyg prigludusių prie kūno suknelių, nes jos gali atrodyti kiek per daug provokuojančiai. Atsižvelgiant į tai, kad svarbiausia ceremonijos dalis vyksta bažnyčioje, svarbu pasirūpinti, kad suknelė apimtų pečius ir siektų bent kelius. Nors gegužės orai dažnai reikalauja kažko lengvesnio ir erdvesnio, šiuo atveju pirmoje vietoje turėtų būti bažnyčios ordinai.

Kokio stiliaus komunijos suknelės bus tinkamos?

Kalbant apie komunijos sukneles, verta pagalvoti, kokie stiliai bus tinkami šiai progai. Šioje srityje tikrai verta lažintis dėl patikrintų sprendimų, t.y. minimalistinių, klasikinių, santūrių ir elegantiškų. Suknelių kirpimai, kurie tikrai paliks gerą įspūdį ir bus tinkami religinei ceremonijai, yra:

suknelė su pieštuku – pieštuko suknelė gali būti geras pasirinkimas komunijai, jei ji tinkamai parinkta. Dėl to, kad pieštukų modeliai tvirtai priglunda prie kūno, prastai parinkti gali pasirodyti per drąsūs. Tačiau kūrinį galite paversti tinkamai – tiesiog nepamirškite apie tinkamą suknelės atspalvį, kad ji siektų bent kelius, nebūtų didelės iškirptės ir dengtų pečių. Geras pasirinkimas gali būti ant viršaus pasipuošti palaidine ar kostiumu;
elegantiška paprasto kirpimo suknelė – jei vertinate klasiką ir minimalizmą, tiks elegantiška paprasto kirpimo bendrystės suknelė. Tokios švelnių atspalvių suknelės kartu su elegantiškais, stilingais aksesuarais tikrai atrodys puikiai;
Trapecijos suknelė - jei einate į komuniją kaip svečias, trapecijos suknelė gali būti geras sprendimas. Toks modelis atrodys stilingai ir tuo pat metu klasikinis. Visų pirma verta apsvarstyti smėlio arba ekru spalvos suknelę, siekiančią kelius su uždengtais pečiais. Šį sprendimą verta apsvarstyti dar labiau, nes trapecijos formos suknelė leidžia laisvai kvėpuoti.
Tai tik keli pasiūlymai. Kitų stilių modeliai taip pat gali būti naudojami kaip bendrystės suknelės, tačiau turėtumėte atsiminti pagrindines taisykles, apie kurias rašėme aukščiau.

Pigios ir madingos komunijos suknelės Fasardi internetiniame butike

Jei ieškote madingų suknelių, kurios puikiai tiktų pirmosios komunijos šventei, esate tinkamoje vietoje! Mūsų internetinėje parduotuvėje turime įvairių pieštukų, trapecijos ir kitų elegantiškų ir labai patogių suknelių. Turime įvairių dydžių ir atspalvių komunijos suknelių – tiek ekru, pilkos ir smėlio spalvos, tiek prislopintų pastelinių spalvų.

Butike „Fasardi“ norime, kad mūsų siūlomi drabužiai būtų ne tik madingi ir elegantiškas, bet ir pigus. Būtent todėl itin patraukliomis kainomis galite įsigyti kokybiškų suknelių, kurios puikiai tiks ne tik per komuniją, bet ir per kitas šeimos šventes. Negana to, mūsų internetinėje parduotuvėje nuolat organizuojame išpardavimus ir akcijas, kurių metu mūsų unikalių suknelių galite įsigyti net keliomis dešimtimis procentų mažesnėmis kainomis. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu ir apsipirkti Fasardi internetinėje parduotuvėje!

Fasardi – geriausia internetinė moteriškų drabužių parduotuvė

Fasardi buvo įkurta daugiau nei prieš dešimt metų. Per šį dešimtmetį mūsų internetinė parduotuvė tapo vieta, kur galite įsigyti kokybiškų, originalių moteriškų drabužių visoms progoms – taip pat ir bendrystės sukneles. Tačiau dedame visas pastangas, kad mūsų butikas asocijuotųsi ne tik su madingais, įvairiais pasiūlymais, bet ir su profesionaliu aptarnavimu. Jei turite klausimų apie mūsų sukneles, dydžių lentelę, kainas, medžiagas, iš kurių gaminami mūsų drabužiai ar apmokėjimo bei pristatymo būdus, susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu. Mielai atsakysime į jūsų klausimus ir patarsime, kad būtumėte 100% patenkinti pirkiniu.

Loading...