Moteriškos striukės

8 Įrašai(-ų)

Set Ascending Direction
per puslapį

Mes specializuojamės elegantiškų aukštos kokybės moteriškų drabužių gamyboje, todėl Fasardi pasiūlymas puikiai tiks ieškantiems striukėms darbui ir kasdienai. Mūsų asortimente – madingiausios moteriškos striukės, pagamintos iš minkštų ir puikiai tinkančių medžiagų. Esame paruošę įvairių stilių moteriškų švarkų – užsegamų viena ir dviem sagomis, atviras, kontrastingomis ir dekoruotomis apykaklėmis. Puikiai tinka darbui biure, madingo dizaino, tiek klasikinio, tiek ekstravagantiško.

Švarkas kartu su sijonu ar elegantiškomis kelnėmis sukurs komplektą, kuris paliks gerą įspūdį bet kuriame iškilmingame susitikime. Švarką galima nešioti ir su platėjančiu sijonu. Tokia pora sukuria puikų stilių pasimatymui. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu. Laimingo apsipirkimo!

Švarkas ne tik darbui

Švarkas – tai drabužis, kurį dažniausiai suvokiame kaip elegantišką dalykinio stiliaus priedą. Daugiau nieko blogo! Didelis jų pranašumas yra tai, kad jie puikiai dera ir prie kasdienių rinkinių. Taigi drąsiai galite apsivilkti švarką su džinsinėmis kelnėmis ir eiti į kiną ar restoraną. Jis taip pat puikiai tiks prie sijono ar net suknelės, leisdamas jaustis madingai ir patogiai.

Daug dėmesio skiriame kokybei

Iš drabužių tikimės visko aukštos kokybės. O Fasardyje kiekvienas gaminys yra pagamintas iš puikių audinių ir medžiagų, dėl kurių yra gražus, patvarus ir ilgai išlaiko savo savybes. Mūsų striukės buvo puikiai pasiūtos, todėl jums nereikės jaudintis dėl formos ar spalvos praradimo – tiesiog vadovaukitės gamintojo instrukcijomis.

Loading...