Moteriški džinsai su skylutėmis

44 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction
per puslapį

Moteriški džinsai su skylutėmis – originalus bet kokios aprangos akcentas

Nepriklausomai nuo sezono, mes mėgstame pasiekti savo mėgstamas džinsines kelnes. Jie yra patogūs, puikiai formuoja figūrą ir leidžia mums puikiai atrodyti. Nemirtingas hitas, derinamas su nerūpestingu kirpimu, yra moteriški džinsai su skylutėmis. Jie valdo madą nuo 1990-ųjų: dėl geros priežasties! Jie neatsargiai suardo bet kokią stilizaciją, todėl ji įgauna nepriklausomą, originalų charakterį.

Ar jums patinka hipsteriai, kelnės aukštu juosmeniu, o gal paryškinimai? Vienodo pločio kojos per visą drabužio ilgį, o gal variantas smailėjančiu apvadu? Kad ir ką nuspręstumėte, aišku viena – Fasardi internetinėje parduotuvėje rasite įvairių stilių. Moteriški džinsai su skylutėmis yra įvairūs ir originalūs; kaip ir mes!

Moteriški džinsai su skylutėmis: į ką atsižvelgti juos renkantis?

Moteriški džinsai su skylutėmis yra labai skirtingų tipų. Jei norite pabrėžti savo figūros privalumus ir tuo pačiu paslėpti trūkumus, sužinokite kelis paprastus patarimus, kurie padės priderinti kelnių tipą prie figūros ir parodyti, kas joje geriausia.

< ;p>Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant varianto sau? Atkreipkite dėmesį į šias savybes ir pasirinkimas taps nereikšmingas:

  • - Pjūvis turi didelę įtaką optiniam figūros modeliavimui. Neteisingas pasirinkimas gali ją deformuoti ir pabrėžti bet kokius figūros trūkumus. Moteriški džinsai su skylutėmis taip pat neturėtų būti per maži ar per dideli. Net jei tilpsite į mažesnį, nei įprastai nešiojate, dydį, jis atrodys nepalankiai.
  • - Atkreipkite dėmesį į kojų tipą. Jie vaidina didžiulį vaidmenį formuojant optinį kūną. Jie gali jį sutrumpinti, pailginti, platinti ir siaurinti. Tai reiškia, kad ne visuose kirpimuose jausitės gerai. Moteriški džinsai su skylutėmis keliuose atkreipia dėmesį į kojas.
  • - Svarbu spalva: jei norite moteriškų džinsų su skylutėmis, nukreipiančių dėmesį nuo stambesnės apatinės liemens dalies, rinkitės tamsesnių spalvų stilius. Jei, priešingai, norite atkreipti dėmesį į kojas ir klubus: puikiai tiks šviesesnių tipų kelnės.
  • - Detalės: veikia panašiai kaip spalvos. Kuo džinsai su skylutėmis yra raštuoti, turi įbrėžimų, susiuvimų ir aplikacijų, tuo labiau jie nukreipia pašalinių žmonių akis į jūsų klubų sritis. Jei su juo nesijaučiate patogiai, rinkitės paprastą kirpimą be papildomų raštų. Moteriški džinsai su skylutėmis ties keliais turi pagrindines, intriguojančias dekoracijas – daugiau ne visada geriau!
  • - Kišenės gali optiškai padidinti kai kurias kūno dalis: jei norite, kad sėdmenys atrodytų didesni ir daugiau formos, rinkitės kelnes, kurios turi kišenes šioje srityje. Taip pat atminkite, kad kuo arčiau jie atrodo, tuo labiau optiškai siaurėja. Kita vertus, platesni tarpai tarp kišenių duoda priešingą efektą.

Moteriškos kelnės su skylutėmis: kokį kirpimą pasirinkti?

< p>Jums labiau patinka subtilūs įbrėžimai, suteikiantys subtilų kiekvienos stilizacijos nagą, o gal įspūdingos ašaros, todėl pjūvis atrodo maištingesnis ir išsiskiria iš kitų kūrinių jūros? Kas sakė, kad reikia pasirinkti tik vieną porą? Siūlome įvairių variantų plėšytus džinsus su skylutėmis moterims! Todėl pirmyn, rinkitės ir žaiskite su mada ir savo stilizacijomis.

Kai dėvite moteriškus džinsus su skylutėmis, galite būti tikri, kad pakanka pakeisti aksesuarus ir aksesuarus, kad sukurtumėte įvairius stiliai, tinkantys kiekvienai progai. Tu netiki? Pasižiūrėk pats! Galbūt jus įkvėps mūsų pasiūlymai dėl originalių kirpimų, kurie puikiai tinka ir kasdien, ir ypatingomis progomis?

Moteriški džinsai su skylutėmis – koks kirpimas „kriaušei“?< /h2>

Šis kūno tipas yra vienas populiariausių tarp moterų. Jų savininkės turi siaurus pečius, dažniausiai mažas krūtis, stiprią juosmens liniją, plačius klubus ir masyvias šlaunis. Dažnai būtent apatinė kūno dalis gali būti tokio tipo figūros žmonių kompleksų šaltinis. Visiškai nereikalingas! Jei ši problema jums aktualu, apsirenkite spintą, kuri užmaskuoja galimus trūkumus ir pabrėžia tai, kas geriausia jūsų figūroje.

Puikiai tiks laisvi moteriški džinsai su skylutėmis. Be to, tokie modeliai kaip „mamai tinka“ ar „vaikinai“ yra kaip tik jums sukurti. Minkštais viršeliais kirpimai pabrėš stiprią juosmens liniją. Tiesios, šiek tiek smailėjančios kojos, neprilipusios prie kūno, sugrąžins proporcingumą figūrai ir užmaskuos visus trūkumus.Turite dailias krūtis, dailius, plačius pečius, dailias kojas bei išsikišusį pilvą ir šonus? Tada jūs esate „obuolių“ figūros savininkas. Šiek tiek įdubimas ties juosmeniu gali būti pagilintas dėl aukšto juosmens pjūvių. Moteriški džinsai su skylutėmis tokio tipo figūrą turinčioms moterims turėtų tuo pačiu metu užmaskuoti pilvą ir pabrėžti lieknas kojas. Tam puikiai tiks vamzdeliai aukštu juosmeniu! Kita vertus, norėdami didesnius išėjimus, uždėkite tiesią kojų raukšlę. „Mamai tinka“ dėl to, kad dažniausiai siekia bambą, o pjūvis susiaurėja žemyn. Moteriški džinsai su skylutėmis yra originalaus kirpimo, kuris puikiai tiks – patraukia dėmesį į dailių „obuoliukų“ kojas.

Moteriški džinsai su skylutėmis „smėlio laikrodžiui“

< p> Neįtikėtinai daili moters figūra, daugelio nuomone, tobula. Jo savininkai turi apvalius klubus, aiškiai pažymėtą įdubimą ties juosmeniu, pilnas krūtis ir rankas, proporcingas likusiai kūno daliai. Jei tokio tipo figūra yra jūsų, jokiu būdu neapribokite savęs rinkdamiesi kirpimą. Jums tiks bet kokie moteriški džinsai aukštu liemeniu! Ypatingą dėmesį atkreipkite į moteriškas vamzdelio formos kelnes su skylutėmis ant kelių ir mamytines, kurios padės išlaikyti optines visos figūros proporcijas ir jų netrikdys.

Moteriški džinsai su skylutėmis, „stulpelis“ ”

Tokio tipo figūrą turinčios moterys yra aukštos, lieknos, ilgomis kojomis ir rankomis. Be to, tokiu siluetu gali pasigirti daugelis modelių ant podiumų. Tačiau kartais mažas biustas ir aiškiai išreikštų klubų išlinkimų nebuvimas gali sukelti kompleksų šio kūno tipo savininkams. Visiškai nereikalingas. Moteriški siauri džinsai yra geras pasirinkimas aukštoms moterims.

Rinkitės džinsus aukštu juosmeniu ir plačiomis kojomis. „Varpai“ atrodys išskirtinai elegantiškai ir subtiliai. „Mom-jeans“ ir „boyfriends“ kirpimų pagalba galėsite sukurti įdubimą ties juosmeniu ir tuo pačiu išlaikyti proporcingą figūrą. Laisvi plėšyti džinsai tiesiog sukurti vienas kitam! Nebijokite jo pasiekti. Jie suteiks jūsų figūrai nepaprastos elegancijos ir stilingos išvaizdos.

Paisūs džinsai moterims su skylutėmis – juos privalote turėti savo garderobe

Madingiausi ir labiausiai verti dėmesio tai, ką vilki, jautiesi gerai! Jie gali derėti prie gatvės aprangos stiliaus tiesiai iš 90-ųjų. Kita vertus, jei juos vilkėsite su baltais marškiniais, visam stiliui suteiksite elegantiško kirpimo, laužyto originaliu akcentu. Šis įvaizdis taip pat yra nesenstantis hitas, kuris veiks visada – ir kasdien, ir jei norite dėvėti kažką subtilaus elegancijos, kuris puikiai tiks darbe.

Moteriški džinsai su skylutėmis ir užsegimu ne jūsų mėgstamiausi marškinėliai yra puikaus, kasdieninio stiliaus receptas. Kad ir kokius aksesuarus prie jo pridėtumėte - Ramones švarką, džinsinį švarką, megztinį su mielomis aplikacijomis - galite būti tikri, kad kiekvieną kartą gausite vis kitokį kirpimą, kurio dėka galėsite pabrėžti savo asmenybę. Įsitikinkite patys – jūsų svajonių kelnės yra po ranka. Nuoširdžiai kviečiame susipažinti su pasiūlymu ir linkime sėkmingo apsipirkimo.

Loading...