Šortai

Prekių 1-60141

Set Descending Direction
Page
per puslapį

Mūsų nuomone, vienas geriausių būdų parodyti savo kojas yra moteriški šortai. Vasarą jie leis apsirengti patogiai ir nevaržys judesių. Žiemą kartu su juodomis pėdkelnėmis jos taps alternatyva sijonui. Šioje kategorijoje pristatome šortus skirtingiems sezonams. Patikrinkite, jei ieškote tik šio gaminio.

Moteriški šortai

Trumpi šortai yra ne tik laisvalaikio stiliaus (pvz., džinsai ar medvilniniai), bet ir elegantiški modeliai . Pavyzdžiui, pilki šortai su angliškai languotu juosmeniu, kurie, derinami su baltu viršumi ir juodu švarku bei juodomis pėdkelnėmis, gali būti biuro apranga. Vasarai rekomenduojame, pavyzdžiui, trumpus jūreivių šortus su vertikaliomis juostelėmis, šortus su etniniais actekų raštais arba juodus nėriniuotus šortus. Nesunkiai pastebėsite, kad šie drabužiai ne tik stilingi, bet ir patogūs. Kai kurios iš jų tiks net kaip patogios pižamos. Pats pripažinkite, kad tai pageidaujamas derinys.

Šortai aukštu liemeniu

Šortai aukštu liemeniu turi tik privalumų. Dėl to, kad jie siekia juosmenį, jie išlieka vietoje ir nejuda. Mums nereikia kalbėti apie tai, kad jie tai pažymi. Priklausomai nuo ilgio (nes jis taip pat įvairus), jie leis jums atskleisti kojas.

Loading...