Sijonai

Prekių 1-60132

Set Descending Direction
Page
per puslapį

Didžiausias sijonų privalumas – galimybė atidengti kojas. Viena gražiausių moters kūno dalių. „Fasardi“ parduotuvės pasiūlyme rasite daug įdomių kirpimų, tarp kurių ir turbūt tobulas sijonas.

Moteriškas sijonas

Mūsų internetiniuose drabužiuose yra įvairių kirpimų ir ilgių parduotuvė leis išsirinkti pagal figūros tipą atitinkantį kirpimą. Elegantiški pieštuko formos sijonai, puikiai atitinkantys gerai žinomas aprangos kodo taisykles, mėgaujasi nenumaldomu populiarumu. Kita vertus, erdvūs, lengvi ir raštuoti mini sijonai puikiai tiks karštai vasarai ir kasdienei veiklai. Moterims, kurių klubai yra pilnesni, paruošėme trapecijos modelius ir labai platėjančius sijonus, pasiūtus iš apskritimo. Ypač pastarieji gražiai sukomponuoti šokyje.

Madingi sijonai

Pasirūpinome, kad pasiūlytume kuo įvairesnių stilių iš įvairių audinių. Būtent todėl čia rasite elegantiškų sijonų iš ekologiškos odos, elastingo trikotažo ir formą išlaikančio audinio bei net šifono ar nėrinių. Mes orientuojamės į detales, nes žinome, kad jos pritraukia dėmesį. Todėl mūsų pasiūloje yra asimetrinių, kaubojiškų sijonų su ilgais kutais, modelių, ištisai dengtų blizgučiais, puoštų raukšlėmis ir raukšlėmis. Ir taip pat visiškai lygus, su nuostabiu raštu, atspausdintu ant medžiagos. Sijonas – puiki suknelės alternatyva darbui ir kasdienai.

Jei ieškote madingų sijonų, pabrėžiančių moterišką grožį, peržiūrėkite mūsų pasiūlymą.

Loading...