nėriniuotos suknelės

30 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction
per puslapį

Nėriniuotos suknelės

Paprastai manoma, kad visų rūšių suknelės yra pačios moteriškiausios drabužių spintos detalės. Šiame įsitikinime nėra nieko keisto, juk tiek paauglės, tiek suaugusios damos ir pačiame jėgų žydėjime gyvenančios moterys mielai puošiasi sukneles įvairiomis progomis – ne tik kasdien, bet ir per oficialias ceremonijas. Internetiniame butike tai puikiai žinome, todėl savo klientėms parengėme specialų įvairių suknelių pasiūlymą, tarp kurių, žinoma, negalėjo nepritrūkti nėriniuotų suknelių. Kviečiame susipažinti su mūsų suknelėmis, tarp kurių rasite elegantiškų suknelių oficialioms progoms ir erdvių, lengvų kasdieniniam dėvėjimui.

Nėriniuota suknelė – kas tai iš tikrųjų?

Įdomu, kas yra nėriniuota suknelė? Teisingai, nes atsakymas į šį klausimą nėra toks akivaizdus, kaip gali atrodyti. Asociacijos su nėriniais gali būti labai įvairios. Vieniems nėriniai gali asocijuotis su erdviomis, klasikinėmis, mergaitiško charakterio suknelėmis iš trapecijos, kitiems – priešingai – su elegantiška, oficialia kūryba. Nėriniai taip pat labai dažnas naktinių marškinių ir erotinio apatinio trikotažo elementas. Kokia išvada iš to? Tie nėriniai turi daug pavadinimų!

Nieko kitaip nei su nėriniuota suknele. Paprasčiau tariant, nėriniuota suknelė – tai suknelė, kuri turi – priklausomai nuo modelio ir charakterio – daugiau ar mažiau nėrinių elementų. Nėriniai dažnai dedami ant iškirptės ar pečių, tačiau populiarios ir platėjančių ar trapecijos suknelių nėriniuotos apačios. Mūsų internetinio butiko Fasardi pasiūloje rasite madingų nėriniuotų suknelių įvairioms progoms.

Kokioms progoms tinka nėriniuota suknelė?

Nėriniuotos suknelės gali būti romantiškos, elegantiškos , vakarėlis, vasara... galimybių tikrai daug, ir viskas priklauso nuo pasirinkto modelio kirpimo ir stiliaus. Nėriniuotos suknelės tinka tiek jaunoms panelėms, tiek brandaus amžiaus moterims. Kokiomis progomis jos tiks geriausiai?

Nėriniuotos suknelės vestuvėms

Viena iš pagrindinių progų, kada dėvimos nėriniuotos suknelės, yra vestuvės ir priėmimai. Dažniausiai tokie kūriniai asocijuojasi daugiausia su nuotaka ir tame nėra nieko keisto – baltos, nėriniuotos suknelės atrodo elegantiškai ir šventiškai. Tačiau verta atminti, kad nėriniuota suknelė bus puikus pasirinkimas ir nuotakos ar jaunikio mamai bei kitoms pakviestoms moterims.

Žinoma, moterys, kurios yra vieno iš jaunavedžių mama ar pakviesti į svečius nereikėtų per daug perdėti su kūryba. Juk esmė – neužgožti nuotakos savo stiliumi. Todėl reikėtų atsisakyti baltos suknelės ir gausiai dekoruotų suknelių ir apsivilkti smėlio, ekru, mėlyną, žalią ar prislopintą raudoną suknelę. Tačiau nepamirškite, kad prie tokios suknelės nėriniai turėtų būti tik pavieniai elementai, tokie kaip pečiai ar iškirptė. Geras pasirinkimas vestuvėms – priklausomai nuo figūros tipo – bus nėrinių pieštukas, platėjanti ar trapecijos suknelė.

Nėriniuotos vakarėlio suknelės

Vestuvės yra labai oficiali ceremonija , ir verta žinoti, kad suknelės su nėriniais bus puikus pasirinkimas ir ne tokiai iškilmingoms progoms. Tokie modeliai kaip suknelė su korsetu ir nėriniuota iškirpte bei platėjančia apačia bus puikus pasiūlymas, pavyzdžiui, karnavaliniams vakarėliams. Tačiau prisiminkime, kad nors per vakarėlius galite išprotėti, šiek tiek santūrumo taip pat pravers. Vakarėliams skirtų suknelių iškirpte ar pečiais dažnai būna permatomi nėriniai, todėl prieš perkant verta pagalvoti, kokią kūno dalį norite atskleisti.

Nėriniuotų suknelių yra tiek daug, kad nesunkiai suras kiekvienai progai tinkantį modelį. Priklausomai nuo kirpimo, kirpimo, spalvos ar raštų, nėriniuota suknelė gali būti dėvima namų, gimtadienio ar klubo vakarėlyje. Mūsų internetinėje moteriškų drabužių parduotuvėje Fasardi galite rasti daug madingų suknelių su nėriniais.

Nėriniuotos suknelės iškilmingiems renginiams

Neabejotina, kad nėriniai ant suknelės atrodo labai efektingai ir iškilmingai. Štai kodėl nėriniuotos suknelės yra tokios populiarios oficialių ceremonijų ir vakarinių išvykų metu. Šioje kategorijoje tikrai turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į elegantiškas pieštukų sukneles, kurios paprastai atrodo labai įspūdingai.

Jei mėgstate nėriniuotas sukneles, galite rinktis iš daugybės pasirinkimų. Pieštukų suknelės dažniausiai turi nėrinius ant iškirptės ir pečių, ir net per visas rankoves. Tačiau mūsų Fasardi internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir pieštukų suknelių su nėriniais nugaroje ir suknelės apačioje. Verta paminėti, kad tokia suknelė yra gana universalus sprendimas – jos dėka susikursite gražią aprangą oficialiam vakarėliui, vakarui romantiškai vakarienei, taip pat apsilankymui operoje ar teatre. Kiekviena moteris – nepriklausomai nuo amžiaus – tikrai ras sau tobulą nėriniuotą suknelę.

Madingos nėriniuotos suknelės kasdieniam naudojimui

Nors nėriniuotos suknelės dažnai asocijuojasi su didele elegancija ir oficialia kūriniai, kai kurie modeliai taip pat puikiai tinka kaip kasdieninio stiliaus pagrindas. Nėriniai ant pečių, iškirptės ar apačios, taip pat nėrinių susiuvimas ant pilvo daro visą suknelę itin erdvią. Štai kodėl mini arba midi nėriniuotos suknelės trapecijos ir platėjančio kirpimo atrodo labai lengvos, o dažnai net mergaitiškai.

Nėriniuota mini suknelė ir ispaniška suknelė su nėriniais bus puiki idėja vasaros stiliui . Tokie modeliai yra lengvi, todėl subtiliai plevėsuoja ant bokštelio ir siūbuoja žingsnių ritmu, todėl dažnai pasirenkami kaip atostogų klasika. Vasarai ir atostogoms šiltuose kraštuose geras pasirinkimas bus universalios baltos nėriniuotos suknelės, taip pat smėlio, ekru, rudos ir pastelinės spalvos.

Pigios nėriniuotos suknelės? Tik Fasardi internetiniame butike!

Jei ieškote madingų nėriniuotų suknelių įvairioms progoms, esate tinkamoje vietoje! Mūsų internetiniame Fasardi butike parengėme platų suknelių su nėriniais asortimentą, tarp kurių rasite tiek elegantiškų pieštukų suknelių vestuvėms ir oficialioms šventėms, tiek erdvių mini sijonėlių vasaros ir atostogų kelionėms. Siūlome įvairaus kirpimo, atspalvių ir raštų sukneles su nėriniais, todėl tikrai rasite tai, kas pateisins jūsų lūkesčius!

Fasardi įmonėje rūpinamės, kad mūsų klientai galėtų pasikliauti ne tik madingomis, aukštomis -kokybiški drabužiai, atitinkantys dabartines tendencijas, bet ir pigūs drabužiai! Garantuojame itin patrauklias kainas, o negana to, dažnai organizuojame išpardavimus ir akcijas, kurių metu geriausias nėriniuotas sukneles galima įsigyti net keliomis dešimtimis procentų mažesnėmis kainomis. Kviečiame išsamiai susipažinti su mūsų pasiūlymu ir apsipirkti Fasardi boutique!

Fasardi – jūsų internetinė parduotuvė su moteriškais drabužiais kiekvienai progai

Fasardi internetinėje parduotuvėje jau daugiau nei dešimt metų aprūpiname įvairaus amžiaus moteris madingais ir pigiais drabužiais. Todėl neatsitiktinai vis daugiau moterų „Fasardi“ butiką įvardija kaip savo mėgstamiausią internetinę moteriškų drabužių parduotuvę. Mes rūpinamės, kad mūsų siūlomos nėriniuotos suknelės būtų pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir pagamintos atsižvelgiant į kiekvieną, net ir mažiausią smulkmeną.

Labai džiaugiamės, kad mūsų klientai mus myli ne tik už platus madingų suknelių asortimentas, bet ir profesionalus aptarnavimas. Mes patys aistringai vertiname madą ir gražius drabužius, todėl mielai patariame ir padedame mūsų parduotuvėje užsukančioms damoms. Jei turite klausimų apie mūsų gaminius, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Mielai atsakysime į jūsų klausimus ir patarsime, kad įsigyta nėriniuota suknele būtumėte 100% patenkinti!

Loading...