pieštukų suknelės

Prekių 1-60176

Set Descending Direction
Page
per puslapį

Pieštukų spalvos suknelės

Be jokios abejonės, suknelės yra viena iš moteriškiausių drabužių. Sukneles mėgsta vilkėti tiek paauglės, tiek studentės, tiek brandžios jėgų, tiek senjoros moterys kasdien, per pamokas, darbe ar šeimos pasivaikščiojimuose, taip pat per įmonės susitikimus, šventes ar oficialias vakarines išvykas. Būtent todėl mūsų internetiniame moteriškų drabužių butike negalėjo nepastebėti suknelių įvairioms progoms – įvairių stilių ir kirpimų. Šioje kategorijoje surinkome kokybiškas, madingas ir originalias pieštukų sukneles, kurios yra viena nesenstančių klasikų! Kviečiame susipažinti su moteriškų drabužių internetinės parduotuvės „Fasardi“ pasiūlymu.

Kokios savybės būdingos pieštuko suknelei?

Pieštukų suknelė yra neabejotinai viena iš labiausiai paplitusių populiarūs suknelių tipai – tiek tarp jaunų moterų, tiek tarp geriausių damų! Ir tikrai nėra nieko keisto, nes pieštuko formos suknelės yra elegancijos ir moteriškumo sinonimas, kuriuos geriausiai apibūdina tokie būdvardžiai kaip nesenstantis ir klasikinis.

Pieštukų suknelės pasižymi tvirtu prigludimu prie kūno. . Suknelė tvirtai priglunda prie kūno, tiek viršutinėje kūno dalyje – aplink krūtinę – tiek ir apačioje. Pieštuko formos suknelė puikiai priglunda prie juosmens ir siaurėja žemyn, kaip ir moteriško silueto. Iš čia kilo jos populiarus pavadinimas – pieštuko suknelė. Šio tipo suknelės yra tiesiog labai pailgos ir siauros, o tai daugeliui žmonių primena pieštuką.

Pieštukų suknelių skiriamasis bruožas yra paprasta forma, kuri puikiai dera su, be kita ko, su lygiomis medžiagomis, tokiomis kaip tamsiai mėlyna, rožinė, bordo, violetinė arba butelio žalia. Todėl nenuostabu, kad tokius mados sprendimus vertina moterys, tapatinamos su įmantriu stiliumi, pavyzdžiui, Kembridžo hercogienė Kate Middleton. Kita vertus, pieštukų suknelė su įspūdingais raštais, pavyzdžiui, gėlių motyvais, gali būti labai originalus ir intriguojantis sprendimas. Mūsų Fasardi internetinės parduotuvės pasiūloje galite rasti tiek paprastų, madingų pieštukų suknelių, tiek gražių, spalvingų raštų modelių tradicinėse ir modernesnėse versijose.

Pieštukų suknelė – kas tai bus puikiai tinka?

Pieštuko formos suknelė tikrai yra nesenstanti klasika, todėl nenuostabu, kad dauguma moterų nori ją turėti savo garderobe. Nusprendus jį įsigyti, verta žinoti, kad jis tiks ne kiekvienai moteriai vienodai. Galutinis efektas labai priklauso nuo figūros tipo. Dėl to, kad pieštuko formos suknelė tvirtai priglunda prie kūno, ji stipriai pabrėžia figūros tipą – todėl gali pabrėžti geriausius figūros bruožus, tačiau tuo pačiu gali gana stipriai pabrėžti tuos bruožus, kurių mes nepažymime. norisi pasigirti.

W Madinga pieštuko formos suknelė tikrai gerai atrodys smėlio laikrodžio figūrą turinčioms moterims – tokioje situacijoje suknelė gražiai pabrėš krūtinę ir kontūruotą liemenį bei pabrėš platesnius klubus. Toks kirpimas tiks ir kriaušės bei taurės figūrą turinčioms damoms bei berniukiškesnio silueto. Šiek tiek prastesnį efektą pasieks obuolinio silueto ir kiek puresnio ponios. Žinoma, tai nereiškia, kad jų atveju suknelė su pieštuku visada bus blogas pasirinkimas – tačiau reikia žinoti, kad ji gali pabrėžti pilvo raukšles, kurias dauguma moterų mieliau slepia.

Pieštukinė suknelė – trumpa, ar ilga?

Kalbant apie tai, kam tiks pieštuko formos suknelė, negalima nepaminėti ūgio. Neabejotina, kad prie tokios suknelės geriausiai atrodys aukštos ir lieknos damos, kurios nesunkiai gali vilkėti ilgas kojas atidengiančius modelius, taip pat ir kiek žemiau siekiančius. Trumpesnio ūgio moterims ilgos suknelės gali atrodyti dar žemesnės, todėl jų atveju pieštuko formos suknelės iki kelių gali būti geresnis pasirinkimas.

Laimei, pieštuko formos suknelės gaminamos įvairūs variantai - tiek virš kelių, tiek midi, tiek ir mini. Dėl to kiekvienas mūsų klientas gali rasti ką nors sau Fasardi internetinėje parduotuvėje!

Pieštuko formos suknelės – kokiai progai?

Pieštuko formos suknelės visada asocijuojasi su elegancija ir elegancija. rafinuotas stilius. Tai reiškia, kad jos dažnai suvokiamos kaip labiau oficialios suknelės, kurios puikiai tinka iškilmingoms progoms ir verslo susitikimams. Žinoma, tame yra daug tiesos, nes pieštuko suknelė – ypač lygi ir palyginti ilga – gražiai atrodys biure, susitikus su klientu, romantiškoje vakarienėje dviese ar einant į teatrą ar opera. Fantastišką efektą pasieksite priderinus prie aukštakulnių, skoningų papuošalų ir elegantiškos rankinės. Tačiau būtų perdėta sakyti, kad suknelė su pieštuku yra skirta oficialioms progoms.

Pieštuko formos suknelę galima sėkmingai naudoti kaip kasdieniškesnį drabužių spintos elementą. Tačiau daug kas priklauso nuo iškirptės kirpimo, suknelės spalvos ir medžiagos, iš kurios ji pasiūta. Be abejo, kiekvieną dieną biure tiks patogios, malonios liesti neutralių atspalvių suknelės, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos, grafito ar bordo spalvos. Jie taip pat puikiai tiks per susitikimus su draugais ar šeimos šventes. Vakarienei su artimaisiais, vestuvėms ar klubo vakarėliui galite pašėlti kiek labiau – tuomet tikrai geras sprendimas bus ryškių atspalvių suknelės ir spalvingi, akį traukiantys raštai. Fasardi internetinėje parduotuvėje pasirūpiname, kad mūsų pasiūlymas atitiktų net išrankiausių damų lūkesčius, todėl nesunkiai rasite įvairių stilių ir atspalvių pieštukų sukneles.

Madingos ir pigios pieštukų suknelės Fasardi internetinė parduotuvė

Pieštukų sukneles mėgsta įvairaus amžiaus moterys. Juk tai vienas universaliausių ir patogiausių suknelių tipų, todėl jas renkasi ir mokyklinio amžiaus paauglės, ir studentės, ir jaunos dirbančios damos. Jie taip pat labai populiarūs tarp brandaus amžiaus moterų ir senjorų. Jei ir jūs norite savo garderobe turėti patogią, stilingą ir madingą pieštuko suknelę, esate tinkamoje vietoje. Fasardi internetinėje parduotuvėje siūlome platų šių suknelių pasirinkimą – mini, midi ir virš kelių.

Fasardi internetiniame butike turime pieštukų suknelių įvairioms progoms. Siūlome, be kita ko, labai patogias, malonias liesti ir švelniai odai skirtas laisvalaikio sukneles, kurios puikiai tiks biure, namuose, susitikime su draugais ar pasivaikščiojant. Tačiau mes taip pat siūlome platų elegantiškų pieštukų suknelių pasirinkimą, kurios yra puikus pasirinkimas iškilmingoms progoms.

Mūsų Fasardi internetinėje parduotuvėje galite pasikliauti ne tik plačiu pieštukų suknelių pasirinkimu įvairiose dydžių, bet ir labai patraukliomis kainomis. Mūsų internetinėje parduotuvėje reguliariai vyksta išpardavimai ir specialios akcijos, kuriose galite naudoti nuolaidų kodus. Todėl raginame reguliariai lankytis mūsų parduotuvės svetainėje ir stebėti akcijas bei išpardavimus.

Fasardi – jūsų mėgstamiausia internetinė parduotuvė su moteriškais drabužiais

Mūsų internetinė parduotuvė veikia jau daugiau nei dešimtmetis. Per šiuos dešimt metų pavyko sukurti vietą, kuri aprūpina kokybiškais ir madingais drabužiais daug įvairaus amžiaus moterų. Mūsų klientų pasitikėjimas mumis yra ne tik įvairios pasiūlos, bet ir profesionalaus aptarnavimo rezultatas. Apsipirkdami Fasardi visada galite pasikliauti mūsų pagalba ir patarimais. Jei turite klausimų apie mūsų pieštukų sukneles, kainas ar medžiagas, iš kurių jos gaminamos, susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu el.pašto adresu ir telefono numeriu, kuriuos rasite kontaktų puslapyje. Kviečiame išsamiai susipažinti su mūsų pasiūlymu ir apsipirkti Fasardi internetiniame butike.

Loading...