Rukuotos suknelės

Prekių 1-60179

Set Ascending Direction
Page
per puslapį

Suglamžytos suknelės

Mums suknelės asocijuojasi su moteriškiausiais ir kartu vienu klasikiniausių moters garderobo elementų. Štai kodėl daugelis moterų – nepriklausomai nuo amžiaus – savo garderobe turi pieštukų, platėjančių, ispaniškų suknelių tiek midi, tiek mini versijomis. Tačiau mados tendencijos nuolat keičiasi, o dizaineriai pristato vis naujus, vis originalesnius sprendimus. Pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo suknelės su drapirais, t.y., vadinamosios raukšlėtos suknelės. Jų nebuvo galima praleisti Fasardi internetinėje parduotuvėje! Mūsų parduotuvėje rasite įvairių stilių, kirpimų ir spalvų suglamžytų suknelių. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu!

Kas yra suburta suknelė?

Suknelės tipą dažniausiai lemia jos kirpimas – taip galime atskirti pieštukų suknelės, platėjančios suknelės, „baubliai“, vokeliai, trapecijos ar marškiniai. Tačiau šiuos aprangos elementus galima apibrėžti ne pagal kirpimą, o, pavyzdžiui, pagal tai, kas daroma su medžiaga. Surinkta suknelė – tai suknelė, kurios audinys gamybos metu apklijuojamas tam tikrose vietose.

Pastaraisiais metais į mados pasaulį grįžo didžiuliu mastu surištos suknelės. Pats medžiagos raukšlėjimas – jokia naujiena, nes tokie sprendimai buvo naudojami jau senovės Graikijoje, kai tinkamai išdėstant, formuojant ir supynus audinius buvo galima sukurti didingus, elegantiškus ir efektingus papuošimus.

Šiuolaikinės drapiruotos suknelės gali atrodyti labai skirtingai. Drapavimas gali būti simetriškas – pavyzdžiui, ant iškirptės, pilvo, klubų ar viso – arba asimetriškas, pavyzdžiui, einantis įstrižai nuo vieno peties iki apačios, kas dažnai sukuria labai originalius ir stilingus efektus. Šis sprendimas naudojamas, pavyzdžiui, apvyniojamoms suknelėms.

Suglamžyta suknelė – privalumai

Suglamžytos suknelės turi daug privalumų. Pirma, sutelkime dėmesį į estetiką. Dėl tokių sprendimų net paprasčiausia, klasikinė minimalistinio kirpimo suknelė akimirksniu gali įgauti efektingesnę, intriguojančią ir akį traukiančią išvaizdą. Negana to, susiglamžytos suknelės pagalba galite sukurti ir itin šiuolaikišką kūrinį, ir retro mados įkvėptą stilių. Prie modernesnių, įspūdingesnių drapiruotų suknelių priskiriamos drapiruotos pieštukų suknelės arba anksčiau minėtos apvyniojamos suknelės. Tačiau pastaraisiais metais vis drąsiau grįžta retro stilizacijų mada, tarp kurių daug kur karaliauja suknelės su sodriais raukiniais – įkvėpimo tokiems modeliams daugiausia slypi praėjusio amžiaus 80-ųjų mados tendencijos, nors prabangios, rauktos suknelės garsėjo pirmiausia Viktorijos epochoje.

Kalbant apie raukinių suknelių privalumus, reikia paminėti ir tai, kad jos leidžia užmaskuoti tam tikrus „netobulumus“ ir optiškai subalansuoti figūros proporcijas. . Štai kodėl jie yra puikus pasiūlymas moterims, norinčioms šiek tiek paplatinti klubus ar optiškai padidinti biustą.

Kam tinka raukta suknelė?

Mūsų internetinėje svetainėje Fasardi boutique turime tiek daug suknelių su raukiniais, kad tikrai kiekviena moteris – nepriklausomai nuo amžiaus, figūros ar pageidaujamo stiliaus – ras sau madingų drabužių. Tačiau prieš perkant verta pagalvoti, kokio tipo suknelė labiausiai tiks jūsų figūrai.

Drapuotos suknelės moterims su maža krūtine

Neabejotina, kad daugelis moterų su maža krūtine renkasi drabužius, kurie biustas daro įspūdingesnį. Čia praverčia biustą apjuosusios suknelės. Tokių suknelių kirpimai gali būti labai įvairūs – itin populiarios suknelės su pieštuku, tačiau verta lažintis ir ant vokelių ar trapecijos modelių.

Jei norite optiškai padidinti biustą, galite rinktis iš įvairių suknelių su susirenka. Fantastišką, originalų efektą galite pasiekti, pavyzdžiui, pasirinkę sukneles su asimetriškais raukiniais ant iškirptės, kuri būdinga, pavyzdžiui, „clutch bags“. Kita vertus, ilgos pieštuko formos suknelės su horizontaliomis raukšlėmis krūtinės srityje – vis populiarėjanti klasika. Jos tvirtai priglunda prie kūno, todėl pabrėžia ploną siluetą, o dėl krūtų apmušalų biustas atrodo pilnesnis.

Suglamžytos suknelės moterims su neaiškių kontūrų juosmeniu

Suknelės su riešomis taip pat bus geras pasirinkimas moterims, kurios turi nedidelį pjūvį ties juosmeniu, šiek tiek berniukiškos figūros ir kurios norėtų labiau pabrėžti juosmenį. Esant tokiai situacijai, rinkitės suknelę su raukšlėmis aplink klubus, nes tai labiau atkreips dėmesį į klubus ir atrodys platesni. Tačiau būkite atsargūs, kad dėl tokio modelio pečiai neatrodytų siauresni. Berniukiškesnės figūros damos gali rinktis sukneles su raukiniais ties pečiais ir klubais.

Moterys, turinčios šiek tiek paryškintą liemenį, gali rinktis ilgas pieštukų sukneles, taip pat platėjančias ar A formos sukneles su raukiniais. . Šiuo atžvilgiu daug kas priklauso nuo progos – nors trapecijos ir platėjančios suknelės yra labiau laisvalaikio pobūdžio, modeliai su pieštuku labiau tinka vakarui ar oficialiai ceremonijai.

Moteriška suknelė su drapiravimu. kurie nori slėpti pilvuką

Pirma, tarkime – nėra visiškai nieko blogo, jei pilvas ir klostės yra šiek tiek didesni. Kūnai ir kūno tipai skiriasi, todėl neskirstysime jų į geresnius ar blogesnius. Svarbiausia, kad kiekviena moteris gerai jaustųsi savo kūne. Tuo pačiu puikiai žinome, kad daugelis moterų, vilkinčių elegantišką suknelę, nori paslėpti savo pilvuką, o tai gali šiek tiek iškreipti kūno proporcijas ir pritraukti per daug dėmesio. Tokioje situacijoje tiktų drapiruota suknelė!

Moterys, kurios norėtų paslėpti pilvo raukšles su drapiruota suknele, gali rinktis ilgą pieštuko suknelę su įstrižomis raukšlėmis. Medžiagos aprišimas priekyje taip pat gali padaryti siluetą optiškai plonesnį ir ilgesnį, todėl tokie modeliai rekomenduojami šiek tiek žemesnėms moterims.

Pigios ir madingos rauktos suknelės Fasardi internetiniame butike

Kaip matote, rauktos suknelės yra labai universalūs drabužiai, kuriuos gali dėvėti visos moterys. Negana to, jie tinka ir paauglėms bei jaunoms moterims, norinčioms išskirtinai pasipuošti vakarėliui, taip pat pačiame jėgų žydėjime, ieškančioms elegantiškos kūrybos vakarui ar oficialioms pramogoms. Mūsų internetiniame Fasardi butike galite rasti įvairių madingų susiraukšlėjusių suknelių, todėl nesunkiai rasite modelį, kuris jums puikiai tiks.

Negana to, mes pasirūpiname, kad mūsų siūlomos raukšlėtos suknelės nebūtų tik madingi, bet ir pigūs. Siūlome elegantiškus, oficialius ir kasdienius modelius patraukliomis kainomis, kurie tarnaus Jums ilgus metus. Fasardi internetinėje parduotuvėje taip pat nuolat pristatome išpardavimus ir akcijas, tad dažnai mūsų sukneles galite įsigyti iki kelių dešimčių procentų sumažintomis kainomis. Kviečiame susipažinti su gausiu mūsų pasiūlymu!

Fasardi – geriausia internetinė parduotuvė moteriškų drabužių kiekvienai progai

Fasardi internetinė parduotuvė buvo įkurta daugiau nei prieš dešimt metų. Per dešimtmetį mums pavyko sukurti vietą internete, kuri pelnė daugelio moterų simpatijas ir pripažinimą savo įvairia pasiūla ir aukšta siūlomų produktų kokybe. Todėl nenuostabu, kad, daugelio moterų nuomone, Fasardi yra pati geriausia internetinė parduotuvė moteriškų drabužių!

Mums rūpi tiek pasiūlos įvairovė, tiek profesionalus aptarnavimas. Mielai patarsime, kaip išsirinkti tinkamą raukšlėtą suknelę, tad iškilus klausimams ar norint patarimo, susisiekite el.paštu arba telefonu!