Suknelės Mergaitėms

48 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction
per puslapį
Suknelės mergaitėms Fasardi internetinėje parduotuvėje. Pasakiškos, spalvingos, tiulio, medvilnės suknelės mergaitėms, kiekvienai dienai ir ypatingoms progoms geriausiomis kainomis.

Suknelės ir sijonai madingoms merginoms

Merginos nuo mažens jie stebi moteris savo aplinkoje ir nori iš jų semtis įkvėpimo bei jas mėgdžioti, bet tuo pačiu pasilikdami prie vaikiškos estetikos ir spalvų. Fasardi parduotuvėje siūlome įvairių tipų sukneles mergaitėms. Tarp jų bus modelių, visiškai atspindinčių tai, ką mėgsta daugelis merginų, t.y. ryškias spalvas ir stiprius raštus. Puikus pavyzdys – šviesiai rožinės ir mėtų spalvos katės tematikos suknelė. Kiti modeliai turi didelius spaudinius, kurie tikrai patiks kiekvienai mažajai fashionistai. Šiosmedvilnės suknelės puikiai tiks kasdienai – į mokyklą ar pasivaikščiojimui. Jie yra intensyvių spalvų tiems jauniesiems madams, kurie mėgsta išsiskirti nuo mažens, taip pat švelnių spalvų, tokių kaip balta, pilka ir juoda, tiems, kurie mėgsta klasiką.

Suknelės mergaitėms kiekvienai progai

Be medvilninių suknelių mergaitėms, Fasardi siūlo ir daugiau elegantiškų versijų ypatingoms progoms. Tarp jų – suknelės ir sijonai su tiulio apdaila, pavyzdžiui, pilko ir juodo sijono su žvaigždutėmis modelis. Kitas pavyzdys – paprasta mergaičių juoda suknelė ilgomis rankovėmis. Mergaitė džinsinė suknelė su gipiūru – tai modelis tarp elegantiškos ir kasdienybės.
Loading...